20.08.2019 | 13:25

Сьогодні, 20 серпня, перший заступник голови районної державної адміністрації  Т. Данько провела робочу нараду з питання підготовки та відзначення в районі Дня Державного Прапора та 28-ї річниці незалежності України. Найважливіші етапи підготовки до найголовнішого свята держави обговорили члени організаційного комітету.

Основні питання, що обговорювалися, стосувались проведення культурно-мистецьких заходів, благоустрою населених пунктів району, а також залучення громадськості та підприємців району до святкових заходів.

Серед наймасштабніших заходів районного рівня на Центральній площі селища Кегичівка 23 серпня о 09.00 планується проведення урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України, що включають парад вишиванок, урочисте підняття Державного Прапора України,  живе виконання Державного гімну України громадською спільнотою, покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка.

24 серпня о 20.00 год. на площі пройде святковий  тематичний концерт за участі солістів, вокальних, хореографічних колективів з нагоди святкування Дня Незалежності України «Тобі, Україно, пісні лебедині» та святкова дискотека.

Підводячи підсумки, Тетяна Данько підкреслила, що всім виконавцям потрібно докласти максимум  зусиль для належного відзначення в районі державного свята, залучити до активної участі в заходах жителів району, активну та творчу молодь.