03.09.2019 | 16:00

3 вересня 2019 року відбулися дві робочих зустрічі директора Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Петруняк Ірини Миколаївни та провідного фахівця з питань зайнятості Волошиної Яніни Іванівни з начальником відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської РДА Шматченко Світланою Дмитрівною та директором  професійно-технічного училища № 60 смт Кегичівка Харківської області Лактіоновим Юрієм Єгоровичем.

Метою зустрічі було поновлення Угод про співпрацю та надання професійної орієнтації  для шкільної та студентської  молоді. Між сторонами підписано та затверджено  програми та плани-графіки щодо проведення заходів.

Також було проінформовано про сучасні профорієнтаційні послуги та сервіси служби зайнятості для старшокласників.

Такі  зустрічі було організовано, щоб налагодити тісну співпрацю, а в подальшому спільно створити передумови для професійної самореалізації старшокласників та запобігти молодіжному безробіттю шляхом профорієнтації.