05.09.2019 | 15:20

Під такою назвою сьогодні під головуванням голови ХОДА Юлії Світличної відбулася селекторна нарада, у якій взяв участь голова РДА Роман Гончаров.

В ході засідання було розглянуто ряд важливих питань, які стосувалися саме процесу організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери.

Зазначимо, що стан підготовки житлового фонду до опалювального сезону з урахуванням 3-х ОСББ складає 81% відсоток. На сьогоднішній день завершується ремонт димоходів та перевірка інженерних мереж будинків. Оформлено 59 паспортів готовності багатоквартирних житлових будинків, решта 19 паспортів будуть належним чином оформлені після проведення комісійного обстеження до 23 вересня 2019 року. 

У сфері водопровідно-каналізаційного господарства стан підготовки водопровідних насосних станцій становить 50 %, з 2 одиниць підготовлено одну насосну станцію.

Стан підготовки закладів освіти складає 100% до плану,  готовність 48 закладів культури складає теж 100%. 

Стан підготовки закладів охорони здоров’я складає  85 % (22 заклади з 26). Так, з 25  підрозділів КНП ЦПМСД  Кегичівського району фактично підготовлено 22 підрозділи Стан готовності КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району складає 90 %

Всі роботи по підготовці до зими виконуються у визначені терміни, зауважень до організації підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери не має.