09.09.2019 | 16:30

09 вересня перший заступник голови районної державної адміністрації  Тетяна Данько провела робочу нараду з питання підготовки та відзначення в районі Дня вигнання нацистів з Кегичівщини та Дня селища Кегичівка.

Основні питання, що обговорювалися, стосувались проведення святкування, благоустрою селища, а також залучення громадськості та підприємців до святкових заходів.

17 вересня зранку  планується урочистий мітинг з нагоди вигнання нацистів з Кегичівщини «Нам не забути дні війни, навіки в пам’яті вони!» за участі громадськості та керівництва району, а вже ввечері відбудеться тематичний концерт з нагоди вигнання нацистів з Кегичівщини «Мій рідний край, оспіваний піснями!» та  з  нагоди святкування Дня селища Кегичівка.

Підбиваючи підсумки наради, Тетяна Олексіївна, наголосила на постійній взаємодії всіх причетних до організації святкувань та забезпечення високого рівня їх проведення.