13.09.2019 | 15:00

У рамках запланованих заходів, приурочених до Дня фізичної культури і спорту в Україні, 13 вересня, у Кегичівському Будинку дитячої та юнацької творчості відбулась, водночас, офіційна і святкова зустріч голови районної державної адміністрації Р. Гончарова з найкращими спортсменами та  активістами фізкультурно - оздоровчої роботи району.

Вітаючи спортивну громаду Кегичівщини, Роман Анатолійович щиро подякував спортсменам за щоденну працю, наполегливість та за вагомий особистий внесок у розвиток та становлення фізичної культури, завдяки чому наш район має вагомі досягнення з різних видів спорту.

Під час зустрічі усі присутні мали можливість розповісти про себе, своє захоплення спортом, свої досягнення та спортивні плани на майбутнє.

Продовженням свята стала офіційна церемонія нагородження почесними грамотами та пам’ятними подарунками кращих представників спортивної спільноти: Рижова Миколу Івановича, Бондаренка Артема Сергійовича,Біліченка Дмитра Юрійовича, Карунського Сергія  Мироновича, КоробкуЄвгена Анатолійовича,Ломову Аліну Петрівну,Мороза Ігоря  Володимировича, Полтавця Романа Вікторовича, Яловничу Єлизавету Дмитрівну та родину Токмакових.