13.09.2019 | 16:00

13 вересня, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Євгенія Пономарьова відбулося засідання районного штабу з питань підготовки господарського комплексу та об’єктів соціальної сфери до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2019/2020 років.

У засіданні взяли участь начальники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники житлово-комунальних підприємств  району.

Під час засідання керівники житлово-комунальних підприємств та об’єктів соціальної сфери звітували про стан  виконання заходів з підготовки до осінньо-зимового періоду. Також обговорили проблемні питання, що виникають у ході вжиття відповідних заходів, та намітили шляхи їх вирішення.

Зокрема, розглядався стан обладнання розташованих на підпорядкованих об’єктах вузлів обліку газу засобами дистанційної передачі даних, строки отримання актів готовності на котельні та топкові, стан організації управління багатоквартирними житловими будинками та забезпечення встановлення загальнобудинкових лічильників обліку води.

Підводячи підсумки засідання районного оперативного штабу, Євгеній Олексійович зазначив, що підняті  на сьогоднішньому засіданні питання є вкрай важливими і потребують   невідкладного вирішення, та наголосив, що тільки своєчасно розпочатий та якісно виконаний увесь комплекс заходів по підготовці до опалювального періоду може гарантувати стабільну роботу з мінімальною кількістю аварійних ситуацій у осінньо-зимовий період.