16.09.2019 | 16:55

День фізичної культури і спорту в нашій державі з року в рік прийнято урочисто святкувати в другу суботу вересня.Заклади освіти Кегичівського району теж долучилися до святкування.

З нагоди Дня фізичноїкультури і спорту України, цілий тиждень в закладах освіти Кегичівщини проводилися спортивні заходи. Тиждень розпочався загальношкільною лінійкою, було проведено олімпійські уроки, тематичні виховні години та вікторини, присвячені олімпійським видам спорту. Заходи супроводжувалися яскравими презентаціями. Із зацікавленням у школах проходив перегляд мультфільмів про Олімпійські ігри.

З нагоди відзначення даного свята в закладах освіти Кегичівського району серед учнів початкових класів було проведено конкурс малюнків на асфальті «Спорт – безмежний світ» та серед учнів старших класів – конкурс малюнків на ватмані "Олімпійський рух". Весело, із азартом і завзяттям пройшли спортивні змагання учнів з міні-футболу, волейболу та легкоатлетичного кросу, якібули насичені різноманітними, тактичними прийомами та комбінаціями. Учні мали змогу проявити себе не лише у командних змаганнях, а і продемонструвати власні спортивні досягнення.

Завершальним аккордом Олімпійського тижня став Осінній Марафон у КЗ «Кегичівський ліцей», в якому взяли участь 120 учнів освітнього закладу  разом  з учителями фізичної культури та директором. Діти і вчителі, заряджені позитивним настроєм та оптимізмом, готові з новими силами продовжувати навчальний рік.