16.09.2019 | 17:00

15 вересня у парку культури смт. Кегичівка відбувся шаховий турнір серед дорослих , юнаків та дівчат. Переможцем став Вячеслав Левицький, друге місце у Віктора Бречка, третє – у Миколи Гонтарчука. Серед юнаків переможцем став Сергій Муляров із м. Красноград. Другим був Данило Галицький, третім - Андрій Вус (обидва із смт. Кегичівка). Переможцем серед дівчат стала Оленка Пісковська.

         В цей же день чотири команди розігрували кубок району із футболу, який був приурочений не тільки до Дня фізичної культури і спорту, а і пам’яті нашого земляка – неодноразового переможця та призера обласних змагань із різних видів спорту, директора дитячо-юнацької спортивної школи, вчителя фізичної культури та тренера з футболу - Ігоря Почепецького, пам’ять якого вшанували спортсмени хвилиною мовчання, із спогадами про його минуле виступив брат Сергій Почепецький.

         У змаганнях команда «Динамо» Кегичівка переграла «Паритет» Шляхове 5-0; «Арсенал» Нова Парафіївка переміг «Прогрес» Кегичівка 2-0. Долю фінальної гри між «Арсеналом» та «Динамо» визначили пенальті, в яких влучнішими виявились динамівці 4-2, вони і стали володарями кубка. Кращим гравцем турніру став Ярослав Гусак із м. Краснограду , він отримав від начальника відділу освіти, молоді та спорту С.Д.Шматченко та голови федерації футболу В.Ф.Чернікова статуетку та диплом. Динамівці грали у такому складі:, В.Черномаз, В.Коробка, С.Колісник, О.Сидорчук, П.Сидоренко, В.Лаптєв, Р.Семеренко, А.Тиква, С.Саврук., О.Барасюк, О.Перерва, І.Шурбенко, Я.Гусак, керівник команди О.М.Долженко, тренер С.С.Бондаренко.