18.09.2019 | 9:00

17 вересня 2019 року,  в день 76-ої річниці визволення Кегичівщини від нацистів та 120-річчя заснування селища, в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій за участю представника Кегичівського районного військового комісаріату.

Відкрила захід директор Кегичівської районної філії ХОЦЗ Петруняк Ірина Миколаївна, яка привітала присутніх зі святом та наголосила на актуальності проведення таких заходів, оскільки безробітні мають можливість поспілкуватися безпосередньо з роботодавцем, задати йому питання, які їх цікавлять.

Військовий комісар, Кравцов Валерій Іванович, ознайомив присутніх із видами служби, які існують, перевагами служби за контрактом, порядком відбору кандидатів на військову службу, вимогами до військовослужбовців, можливістю навчання, грошовому забезпеченню військовослужбовців, а також гарантованими державою пільгами для військовослужбовців.

Провідний фахівець з питань зайнятості сектору взаємодії з роботодавцями  Хутко Юлія Олександрівна ознайомила присутніх з переліком актуальних вакансій Кегичівського району.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Іванісенко Жанна Володимирівна розповіла безробітним про можливість офіційного працевлаштування в державі Ізраїль, а саме: переваги працевлаштування українських фахівців за міждержавною програмою працевлаштування у Державі Ізраїль, вимоги до кандидатів на працевлаштування в державі Ізраїль  у сфері будівництва, документи, які необхідні для включення заявника до реєстру кандидатів на працевлаштування в Державі Ізраїль та безпосередньо про саму процедуру відбору.

Провідний фахівець з питань зайнятості Кузьменко Яна Андріївна проінформувала про один із напрямків роботи Кегичівської районної філії ХОЦЗ – професійне навчання, а саме про можливість направляти безробітних на навчання до Харківського центру професійно-технічної освіти  Державної служби зайнятості. Було наголошено на перелік професій, за якими проходить навчання, умови та переваги навчання та перспективи подальшого працевлаштування.

Провідний фахівець з питань зайнятості Волошина Яніна Іванівна підвела підсумки та наголосила на активізацію процесу професійного самовизначення та реалізацію здатності до праці.

На заході присутніми були 23 безробітні особи, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, всі отримали відповіді на свої запитання та роздаткові матеріали.