03.10.2019 | 16:30

Щорічно в Україні у першу неділю жовтня своє професійне свято відзначають працівники освіти. Це свято яскравих квітів, щирих привітань та душевних слів вдячності за безцінний скарб усього людства – знання.

У четвер, 3 жовтня, в Кегичівському районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти. Педагогічних працівників району вітали голова райдержадміністрації Роман Гончаров, голова райради Лариса Стефанюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Світлана Шматченко.

Очільники району привітали вчителів із професійним святом та побажали їм успіхів у їхній благородній педагогічній діяльності, нових творчих звершень, невичерпної енергії та людської поваги.

Цього дня працівників освіти за особливі трудові досягнення у професійній діяльності, вагомий особистий внесок у розвиток освітньої галузі району та з нагоди професійного свята було нагороджено Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради. Працівників закладів загальної середньої освіти за високий професіоналізм, творчий підхід до роботи, вагомий внесок у справу навчання й виховання підростаючого покоління та з нагоди професійного свята також нагородили Грамотою начальника відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації.

Дипломом Департаменту науки і освіти ХОДА нагороджено Юлію Худолій, вихователя Кегичівського ДНЗ №1, учасника II (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у номінації «Вихователь-новатор».

Окрасою свята стали вокальні та хореографічні композиції від юних талановитих артистів, самодіяльних аматорів району.

Низький уклін Вам, шановні освітяни, за професіоналізм, терпіння, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі.

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у всіх починаннях, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень!