03.10.2019 | 14:00

Впродовж багатьох століть бібліотека була і залишається збирачем, хранителем, дослідником творів друку – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірними зберігачами та популяризаторами духовної спадщини поколінь. 30 вересня по всій території України святкують  Всеукраїнський день бібліотек.

З цієї нагоди 2 жовтня від Кегичівської ЦБС делегація у складі 10-ти чоловік відвідала Харківську обласну філармонію, де було організовано святковий концерт для бібліотекарів Харківської області.

Урочистості розпочалися із привітання заступника Голови Харківської обласної державної адміністрації, депутата Харківської обласної ради Анатолія Бабічева та начальника управління культури і туризму Харківської ОДА Олега Яцини, які звернулися до всіх присутніх з привітальним словом та вдячністю за надзвичайно важливий вклад кожного працівника книгозбірень у розвиток культурно-освітнього та духовного життя нашого суспільства. Приємною новиною стало те, що грамотою Харківської обласної державної адміністрації управління культури і туризму було нагороджено заступника директора по роботі з дітьми Кегичівської ЦБС Ніну Горду за багаторічну сумлінну працю та розвиток бібліотечної справи на Кегичівщині з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Урочисте свято вдалося на славу!Бібліотекарів – провідників у світ нового і непізнаного, привітали провідні артисти філармонії: народна артистка України Ніна Шестакова; заслужені артисти України Василь Дмитренко, Олена Подус, Олег Летенко; лауреати міжнародних конкурсів Володимир Єфіменко, Альбіна Житєньова, Станіслав Калінін, Марія Стецюн, Ігор Чичканов, Артем Бражник, Ольга Юріна, Валерія Господинько, Олександра Кузьміна, Анна та Сергій Тихонварови.

Недаремно Всеукраїнський день бібліотек святкується разом із Днем віри, надії та любові. Тому ми з вами сподіваємося на віру, надію, любов, благополуччя та мир в нашій державі. Щастя вам, добробуту і злагоди!