09.10.2019 | 14:30

9 жовтня на центральній площі селища за ініціативою голови районної державної адміністрації Р.Гончарова, голови районної ради Л.Стефанюк відбувся традиційний Покровський ярмарок, який уже багато років проводиться в рамках святкування Дня захисника України.
Офіційне відкриття розпочалось о восьмій годині ранку.
На відкритій сцені центральної площі селища виступали вокальні жіночі ансамблі, солісти РБК, аматори району, була організована виставка – продаж виробів майстрів декоративно – прикладного мистецтва.
На ярмарку були представлені як продовольчі, так і непродовольчі товари широкого ассортименту, організовано виїзну торгівлю.  Можна було придбати м’ясні та ковбасні вироби, м’ясо курей, рибу, яйця, олію, молокопродукти та хлібобулочні, кондитерські і макаронні вироби, борошно, крупи. Великим попитом користувались овочі та фрукти.
Крім цього, населенню запропоновано гончарні вироби та саджанці квітів.
Тож відвідувачі ярмарку залишилися приємно задоволеними як широким вибором та прийнятною ціною продукції, так і програмою свята.
Дякуємо всім причетним до організації та проведення ярмарку!