10.10.2019 | 14:50

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності  й патріотизму, із нагоди Дня  української  писемності  та  мови  за темою  «Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла в життя» (О.Довженко)», 10 жовтня 2019 року проведено районний етап фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11 класів закладів загальної середньої освіти  району на базі Кегичівського Будинку дитячої та юнацької творчості.

У ньому взяли участь 6 учнів з 6 закладів освіти району:

• Поляк Денис, учень 11 класу Медведівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Галушка Т.О.);
  • Куліченко Мілена, учениця 11 класу Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» (вчитель Діденко Н.І.);
  • Ковалевська Анастасія, учениця 11 класу Андріївської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель П’ятак О.І.);
  • Півень Ігор, учень 11 класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Зенкова О.П.);
  • Петросян Георгій, учень 10 класу Красненської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вчитель Нікітіна А.В.);
  • Семенець Єлизавета, учениця 11 класу Мажарського ЗНВК (вчитель Семенець С.І.).

Переможцями районного етапу фестивалю ораторського мистецтва стали Куліченко Мілена, Семенець Єлизавета, Ковалевська Анастасія та Петросян Георгій.

17 жовтня 2019 року район представляти на обласному етапі фестивалю ораторського мистецтва у 2019/2020 навчальному році буде призер районного етапу учениця 11 класу Комунального закладу «Кегичівський  ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» – Куліченко Мілена Олександрівна.