11.10.2019 | 11:40

     Побудь, мій Боже, отут, зі мною.

     У цьому полі, у розпал бою.

     Серед руїн і серед краху

     Не дай пізнати глибини страху …

 

     Впродовж століть люди зазнавали духовних, душевних та тілесних травм. Ряд вчених почали цікавитись, як відновити стан людей, які зазнавали різних травм. У 80- ті роки ХХ століття виникла окрема галузь науки – реабілітаційна психологія.

     З 07 по 09 жовтня 2019 року у  місті Полтава директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Наталія Свірідова та заступник директора – начальник відділу Тетяна Перевало взяли участь у регіональному тренінгу «Психологічна допомога населенню, постраждалому внаслідок конфлікту» у рамках проекту ОБСЄ в Україні.

     Метою тренінгу було ознайомлення учасників з різними формами психологічної підтримки людей з психотравмівним досвідом.

     Під час тренінгу учасники ознайомились з психологічними наслідками переживання  воєнного конфлікту, з особливостями застосування різних форм психологічної допомоги та соціально – психологічної підтримки ( психодіагностика, психологічна просвіта, інформування та підтримка, психологічне консультування  та групова робота, знаходження способі управління можливостями власної психіки для саморегуляції стресових станів, як профілактики емоційного вигорання).