07.11.2019 | 11:20

В рамках співпраці між службою зайнятості та службою з питань пробації 06 листопада 2019 року провідним фахівцем з питань зайнятості  відділу надання соціальних послуг Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості Волошиною Яніною Іванівною та інспектором Кегичівського районного сектору філії Державної установи  «Центр пробації» Мосенцовою Наталією Олександрівною в приміщенні Кегичівського районного відділу з питань пробації черговий раз було проведено захід з питань надання соціальних послуг особам, які були засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час зустрічі фахівець Волошина Яніна  ознайомила присутніх із переліком послуг, які надає служба зайнятості, розповіла про переваги офіційного працевлаштування, можливості  оволодіння новою професією, шляхом професійного навчання. Також слухачів було поінформовано про стан ринку праці, про актуальні та перспективні вакансії.
Під час спілкування усі бажаючі отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання і упевнилися, що звернувшись до центру зайнятості, вони можуть розраховувати на дієву допомогу.

Сподіваємося, що дана зустріч  принесе позитивні результати та суб’єкти пробації змінять своє життя на краще – будуть працевлаштовані.