07.11.2019 | 15:15

06-07 листопада 2019 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді Наталія Свірідова, заступник директора-начальник відділу Тетяна Перевало та фахівець із соціальної роботи Юлія Ляпіна відвідали Рояківську та Красненську сільські ради. Під час відвідування обговорювались питання щодо діяльності органу опіки і піклування, виховання та утримання дітей в сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, стягнення аліментів з батьків, які позбавлені батьківського піклування, оформлення державних соціальних допомог.

Під час візиту відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім’ї, які отримали кошти при народженні дитини та виплати одиноким матерям.