08.11.2019 | 8:40

Управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації

повідомляє що з 1 жовтня 2019 року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житло-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII«Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ними розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика.

Пільговикам, які подали заяву до управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації на отримання пільг готівковою формою,виплата буде здійснюватись в готівковій формі у зазначеній в заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послуги нараховується в повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю. Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільг за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер пільговик отримає інформативне повідомлення від банку про проведені платежі. Для вашої зручності просимо пільговиків які змінили номер мобільного телефону або не подали його вчасно, звернутися до УПСЗН).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточність даних, з технічних причин можуть бути випадки не нарахування окремим особам суми пільг за жовтень 2019 року. У такому разі рекомендуємо звернутися до УПСЗН. Сума пільг у такому випадку за жовтень буде донарахована в наступних місяцях.

Телефон для довідок 3-12-57.