14.11.2019 | 15:30

Для адаптації людей та оволодіння ситуацією на ринку праці у Кегичівській районній філії  Харківського ОЦЗ систематично проходять семінари з техніки пошуку роботи, адже пошук роботи з подальшим працевлаштуванням – це основна мета і працівників служби, і громадян, які звернулися за допомогою. Ці семінари – це один з найпродуктивніших засобів з активізації зусиль безробітних щодо їх самостійних дій з приводу працевлаштування.

З метою формування навичок написання резюме та ефективного його використання дляпошуку роботи14 листопада 2019 року в Кегичівській районній філії Харьківського ОЦЗ бувпроведенийсемінар для безробітних на тему: «Техніка пошуку роботи.Підготовка резюме»,в якому взяли участь 10безробітнихгромадян. Учасники семінару ознайомились з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Безробітні вчилисяаналізувати типові помилки при його написанні, а також мализмогу скласти власне резюме або записати відео-резюме, яке стане чудовим способом показати себе роботодавцю і глибше розкрити себе, свій досвід, навички, інтереси та вміння.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажанняфахівців центру зайнятості це – допомогти кожному учаснику семінару оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи.