15.11.2019 | 15:50

З метою допомоги ТОВ «Белфі» укомплектувати актуальні вакансії кондитера для роботи на кондитерській фабриці ТМ «Пря-Пря» 15 листопада 2019 року в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій, в якому взяло участь 18 безробітних.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Хутко Юлія Олександрівна ознайомила безробітних з вимогами до претендентів на роботу, умовами праці, рівнем заробітної плати, можливістю проходження практики на підприємстві та наголосила, що іногороднім працівникам надається житло.

Крім того, безробітних було ознайомлено з актуальними вакансіями Кегичівського району. Всі мали змогу отримати відповіді на запитання, які їх цікавили.