19.11.2019 | 08:40

У конкурсі з української мови імені Петра Яцика взяли участь 34 учні, серед учнів 3-4-х класів.

У мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів взяли участь 46 учнів закладів освіти району.

З інформацією  про переможців ІІ (районного) етапу з української мови імені Петра Яцика та мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка можна ознайомитись на сайті відділу освіти, молоді та спорту Кегичівської районної державної адміністрації.На базі Комунального закладу «Кегичівський ліцей Кегичівської районної ради Харківської області» відбувся ІІ (районний) етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4-х класів та        ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка серед учнів 5-11-х класів закладів освіти району.