20.11.2019 | 08:05

19 листопада 2019 року в Кегичівській районній філії Харківського обласного центру зайнятості був проведений міні-ярмарок вакансій з метою надання допомоги в укомплектуванні вакансій таких підприємств як: ТОВ «Гідробуд» – вакансія «слюсар будівельний», ТОВ «Торговий дім «Кременчукнафтопродуктсервіс» – вакансія «водій автотранспортних засобів», ФОП Гавриленко Ю.В. – вакансія «вантажник», КП «Салтівське трамвайне депо» – вакансія «кондуктор».

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Хутко Юлія Олександрівна ознайомила безробітних з вимогами до претендентів на роботу, обов’язками, умовами праці та графіком роботи, рівнем заробітної плати, наявністю соціальних пільг та гарантій (зокрема санаторно-курортне лікування, надання житла іногороднім).

Міні-ярмарок вакансій відвідали 19 безробітних. Із особами, яких зацікавили вакансії було проведено особисті співбесіди.