20.11.2019 | 10:11

Неможливознайти галузь в народному господарстві, де б можна було обійтися без електрогазозварника. Ця професія надзвичайно розповсюджена, складна і відповідальна. Вона користується попитом на державних і приватних підприємствах, будівельних організаціях, на фабриках і заводах, у авторемонтних майстернях, на станціях технічного обслуговування. Потреба в електрогазозварниках дуже велика. Таким чином, професія «електрогазозварник» має сталий попит на ринку праці.

Скористатися можливістю здобути затребувану та перспективну професію «електрогазозварника»вирішили два клієнти Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості- Карпа Олександр та Кривошея Роман.

19 листопада 2019  року провідний фахівець з питань зайнятості Кузьменко Яна видала направлення Олександру та Роману до ДНЗ «Харківське вище професійне училище №6» для проходження професійного навчання.

Варто зазначити, що після закінчення навчання та отримання відповідного свідоцтва за професією «електрогазозварника», значно розширюються можливості шукачів роботи служби зайнятості щодо працевлаштування, оскільки підвищується їхня конкурентоспроможність на ринку праці, а кваліфікаційні якості – в більшій мірі відповідають вимогам роботодавця.

Кривошеї Роману та Карпі Олександру бажаємо професійних досягнень та цікавого професійного досвіду!