20.11.2019 | 10:39

Управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації

повідомляє що з 1 жовтня 2019 року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 №2189-VIII«Про житлово-комунальні послуги» пільга надається у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення суми пільг перераховуватимуться АТ «Ощадбанк» для подальшого проведення ними розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика.

У зв’язку з цим платіж за послуги нараховується в повному обсязі, без врахування знижки, яка надається пільговику.

Пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільг за них перерахує надавачу послуг АТ «Ощадбанк» (за наявності даних про номер пільговик отримає інформативне повідомлення від банку про проведені платежі. Для вашої зручності просимо пільговиків які змінили номер мобільного телефону або не подали його вчасно, звернутися до УПСЗН).

Телефон для довідок 3-12-57.