20.11.2019 | 15:15

У Кегичівському районі, як і в усій Україні, вектор шкільної освіти спрямований у площину НОВОЇ української школи.

Нова українська школа – це, перш за все, новий освітній простір.

Цього року 175 першокласників прийшли до Нової української школи закладів загальної середньої освіти Кегичівського району. Найголовніше, що ці діти навчаються за новим державним стандартом початкової освіти і отримують якісно новий зміст освіти.

Тому для усіх перших класів ЗЗСО  придбано:

- комп’ютерне та  мультимедійне обладнання на суму – 270269 грн., з яких – 27027 грн. співфінансування з місцевого бюджету;

- дидактичний матеріал на суму – 193049 грн., з яких – 19305 грн., складає  співфінансування районного  бюджету.

Отже, усі 13 кабінетів першокласників забезпечені необхідним комп’ютерним обладнанням  та дидактичними матеріалами.