21.11.2019 | 15:40

З метою максимальної реалізації комплексу заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників райдержадміністрації, зокрема проведення пошуку роботи, надання профорієнтаційних послуг з урахуванням індивідуальних потреб клієнта, 21 листопада 2019 року в приміщенні Кегичівської районної адміністрації відбулася робоча зустріч під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Данько з директором Кегичівської районної філії ХОЦЗ Іриною Петруняк .

Також в робочій зустрічі взяла участь керівник апарату Кегичівської РДА Людмила Гриценко та завідувач сектору управління персоналом апарату Кегичівської РДА Оксана Бабошина.

Під час заходу Ірина Миколаївна повідомила присутніх, що фахівці Кегичівської РФ ХОЦЗ забезпечать індивідуальний супровід кожному працівнику, який підпаде під скорочення, буде проведено анкетування вивільнюваних працівників з метою збору інформації щодо їх кваліфікації, професійного досвіду, вмінь, тощо.

В кінці зустрічі було складено спільний план заходів, спрямований на мінімізацію наслідків вивільнення.