21.11.2019 | 16:33

До Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості звернулася Фізична особа-підприємець Кучеренко Наталія Михайлівна з метою допомоги в укомплектуванні вакансії бармена. Наталія Михайлівна, яка в 2017 році взяла участь у пілотному проекті «Рука допомоги», тісно співпрацює з Кегичівською районною філією Харківського обласного центру зайнятості, а саме: бере участь у семінарах для роботодавців, за допомогою служби зайнятості з 2018 року було укомплектовано 5 вакансій. І цього разу ФОП Кучеренко Н.М. було підібрано кандидата  на заявлену вакансію з числа осіб, які перебувають на обліку. В зв’язку з тим, що  дана безробітна тривалий час не працювала за даною професією, Кегичівською районною філією  Харківського обласного центру зайнятості організовано платне стажування   Рубан Оксани у Фізичної особи-підприємця  Кучеренко Наталії Михайлівни на робочому місці. Така форма професійного навчання  надасть змогу шукачеві роботи освоїтися на новому місці роботи, набути або удосконалити практичні знання та вміння,  самореалізуватися у професійній діяльності, а роботодавцеві надасть можливість підібрати якісні та підготовлені кадри.

Таким чином, платне стажування – це реальний шанс для безробітного отримати оплачувану постійну роботу, а для роботодавця – працівника, який відповідає його вимогам.