21.11.2019 | 16:35

Свобода і гідність – то цінності найвищої категорії, володіння якими сприяє усвідомленню людиною своєї важливості та наявності як окремої особистості і частини суспільства в цілому.

Боротьба за них велася та ведеться споконвіків і наше століття не є виключенням. Протягом останніх 15 років у зв’язку з політичним та суспільними змінами цей рух у нашій країні помітно активізувався. І з 2014 року 21 листопада вся Україна відзначає День Свободи та Гідності.

З цієї нагоди цього ж дня на базі Кегичівської центральної районної бібліотеки було проведено годину патріотизму «Усі ми діти твої, Україно!», в якому взяла участь  перший заступник голови Кегичівської районної державної адміністрації Тетяна Данько.

У ході заходу присутні познайомилися з героїчними сторінками історії нашої країни. Метою заходу стало вшанування патріотизму і мужності громадян, які восени 2004 року, у листопаді 2013 року та у лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини.

Хвилиною мовчання всі разом вшанували пам’ять про загиблих Небесної Сотні та захисників Східних рубежів України.

Бібліотекарі Кегичівської ЦРБ Олена Соколка та Діна Данілішина наголосили на тому, що саме сьогодні, ми маємо проявити свою любов до рідної Батьківщини. Зараз нашій країні, як ніколи, потрібно бути єдиною та згуртованою. Наші земляки, яких сьогодні мобілізовано до лав українського війська, з честю відвойовують та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність.

Після заходу відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку «На честь 10-ї річниці Незалежності України» смт Кегичівка.

Хотілося б сподіватися, що про гідність і свободу ми згадували не лише сьогодні, а будемо наполегливо відстоювати ці найвищі цінності у повсякденному житті і праці та дивитись у майбутнє з оптимізмом, виборюючи для себе та наступних поколінь те життя, якого варта наша Батьківщина, наш народ!