21.11.2019 | 16:45

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

З метою гідного відзначення шостої річниці початку доленосних для України подій, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави у закладах загальної середньої освіти міста 21 листопада 2019 року відбулися заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.

З нагоди свята у закладах освіти району проведені урочисті лінійки, на яких згадали події Майдану і вшанували пам'ять загиблих в ті дні, запаливши свічки. Для учнів 1-11 класів проведені години спілкування, уроки мужності, години пам'яті «Герої не вмирають…Просто йдуть…», бесіди щодо політичних та суспільних змін в українському суспільстві, теми єдності народу України та цілісності її території.

Учні закладів загальної середньої освіти зустрілися з учасниками антитерористичної операції та волонтерами. Гості розповіли учням про нелегкі будні військовослужбовців, які відстоюють мирне небо для усіх нас.

Також протягом тижня у школах тривали фотовиставки, конкурси стіннівок присвячені героїзму учасників Революції Гідності та антитерористичній операції на сході України.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми сповнені гордістю за наших співвітчизників, які понад усе цінують свободу і гідність та продовжують боронити незалежність України від зовнішньої агресії!