22.11.2019 | 13:30

На долю українського народу випало чимало випробувань та потрясінь. Ми переживали війни, розподіл наших територій, жорстокі часи диктатур та поневолень. Однією з найкривавіших та найстрашніших сторінок нашої історії став Голодомор 1932-1933 років. Вчені і досі не можуть дійти єдиної згоди  скільки ж українських синів та дочок померло в ці страшні роки, а скільки не народилося?

Такі сторінки історії повинні назавжди вкарбовуватися в пам'ять всіх прийдешніх поколінь, аби ніколи не повторювати гіркі помилки минулого.

Наш район зазнав в ті страшні голодні роки теж не мало втрат. Близько 2000 осіб загинуло в період з 1923 по 1933 роки, це тільки ті дані, які вдалося встановити зі слів очевидців, а скільки їх було насправді – ніхто достеменно не знає.

В пам'ять про мільйони жертв голодоморів, які бушували на території нашої держави, 22 листопада громадськість разом з керівництвом району пройшли центральною вулицею смт Кегичівка до пам’ятного знака жертвам Голодомору.

Хвилиною мовчання вшанували всіх, на чию долю випали страшні голодні роки. Мітинг скорботи закінчився покладанням квітів до пам’ятного знаку жертвам Голодомору.

По закінченню настоятель Свято-Георгіївського храму, отець Павло Гордієвич провів панахиду по загиблим жертвам голодоморів.