02.12.2019 / 11:00

30 листопада 2018 року підрозділи районної державної адміністрації приєдналися до акції «Червона стрічка». Червона стрічка – символ боротьби зі СНІДом, вона стала популярна і отримала своє визнання як справжній символ, як невід»ємна частина одягу в день боротьбі зі СНІДом, символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.

Зараз жодна акція, спрямована на боротьбу зі СНІДом, не обходиться без неї, вона об»єднує зусилля людей, спрямованих на вирішення цієї проблеми. Прикріпивши стрічку до свого одягу людина висловлює свою підтримку, співчуття і переживання тим, хто хворий, протидія дискримінації і суспільної ізоляції людей, що живуть в ВІЛ.

Щорічно 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику.
29 листопада 2018 року провідним фахівцем Кегичівського РЦСССДМ Дмитренко Ю.Г. проведено захід для учнів 10 класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів тему: «Скажемо СНІДу-Ні!», який сприяв підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом, допоміг старшокласникам усвідомити небезпеку, яку несе ця страшна хвороба. Було звернено особливу увагу на попередження виникнення ситуацій, які б могли привести до зараження, зробити правильний вибір у житті.
Цього ж дня у школі пройшла акція «Червона стрічка», під час якої проведено роз'яснення, як попередити інфікування. Учні отримали інформаційні листівки « Знайте правду про ВІЛ-інфекцію/СНІД».