02.12.2019 | 15:00

Щорічно 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній День боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема. Всесвітній День боротьби зі СНІДом став одним із найбільш визнаних міжнародних днів здоров'я і важливою можливістю для підвищення рівня обізнаності про це захворювання і його профілактику.
2 грудня2019року провідним фахівцем Кегичівського РЦСССДМ Дмитренко Ю.Г. проведено захід для учнів 11класу Слобожанської ЗОШ І-ІІІ ступенів тему: «Скажемо СНІДу-Ні!», який сприяв підвищенню рівня інформованості учнів про соціально-небезпечні хвороби та формування толерантного ставлення до людей із ВІЛ-позитивним статусом, допоміг старшокласникам усвідомити небезпеку, яку несе ця страшна хвороба. Було звернено особливу увагу на попередження виникнення ситуацій, які б могли привести до зараження, зробити правильний вибір у житті.
Цього ж дня у школі пройшла акція «Червона стрічка», під час якої провено роз'яснення, як попередити інфікування. Учні отримали інформаційні листівки « Знайте правду про ВІЛ-інфекцію/СНІД».