10.12.2019 | 8:40

З нагоди Дня Збройних сил України розіграно Кубок голови Кегичівської районної державної адміністрації з шахів.

Змагання відбулися у приміщенні Будинку дитячої та юнацької творчості за участю гравців Кегичівського, Зачепилівського та Красноградського районів. У змаганнях взяли  участь шість команд (у складі команди – два дорослих, юнак і дівчина). Переможцем стала команда Красноградського району, друге місце у Кегичівського, третє – Зачепилівського. У індивідуальному заліку перемогли: Сергій Шевченко (Кегичівка), Віктор Чернишов (Красноград), Владислав Бірюков (Красноград), Оксана Москаль (Красноград).

Усі переможці та призери отримали кубки, медалі, статуетки, дипломи. Також було вручено грошові винагороди від голови Кегичівської районної державної адміністрації.

Цього ж дня в спортивному залі ПТУ-60   розігрувався Відкритий Кубок Кегичівського району з волейболу з нагоди Дня Збройних сил України, в якому взяло участь п’ять команд: ВК «Андріївка», ВК «Власівка»,  «Старт»  Рояківка ,  «Нова Водолага»   та «Сахновщина».

Результати ігор: «Власівка» - «Андріївка» 1-2; «Нова Водолага» - «Сахновщина» 2-0; «Рояківка» - «Андріївка» 0-2.

Завзята фінальна гра між командами «Андріївка» та «Нова Водолага» принесла перемогу андріївським волейболістам 2-0.

Переможці виступали у такому складі: Сергій Грищенко, Роман та Родіон  П’ятаки, Денис Лукашук, Роман Маланін, Руслан Федоренко та Владислав Рокитський.