10.12.2019 | 11:10

Дотримання прав і свобод особи стало одним з найважливіших пріоритетних принципів незалежної української держави. В Україні вже традиційно стало щорічне проведення заходів до Всеукраїнського тижня права,  цього року Всеукраїнський тиждень права пройде одинадцятий рік поспіль.

Завдання Тижня — сприяти формуванню правової культури та правової свідомості у суспільстві, підвищувати рівень знань громадян щодо гарантованих Конституцією та законами України їхніх прав у різних сферах життя.

Так, 10 грудня 2019 року фахівцем із соціальної роботи 1 категорії Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді на базі Новопарафіївського навчально – виховного комплексу  було проведено бесіду на тему  «Права та відповідальність людини і громадянина». Під час заходу було визначено права та обов»язки  учнів,поняття про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні, вміння розрізняти дійсне та уявне порушення прав,виховувати повагу до прав людини, співчуття до людей, чиї права порушуються, взаємоповагу, толерантність.