13.12.2019 | 14:50

В Україні щороку у грудні, проводиться Всеукраїнський тиждень права з нагоди  прийняття Загальної декларації прав людини. Тиждень права – це масштабний захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор, задля просвіти у сфері прав людини.З метою  підвищення рівня правової освіти та створення належних умов для набуття учнівською молоддю правових знань, забезпечення їх конституційного права знати свої права і обов’язки   11 грудня 2019 року службою у справах дітей Кегичівської районної державної адміністрації спільно з  відділом"Кегичівське БПД" за участі інспектора ювенальної провенціі Кегичівського відділення поліції, інспектора Кегичівської філії ДУ "Центр пробації" та головного спеціаліста Кегичівського сектору державної міграційної служби проведено тематичну дискусію.