10.01.2020 | 15:00

Майже весь січень українці святкують. Новий рік, Різдво, Старий Новий Рік, Водохреща, всі ці свята запам’ятовуються нам на весь рік веселощами, подарунками та щирими, теплими привітаннями.

Аби привітати дітей зі святами та донести до кожного Слово Боже, настоятель Свято-Георгіївського храму, отець Павло підготував для них солодкі подарунка та продуктові набори. 10 січня разом із директором Кегичівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Наталією Свірідовою він відвідав дитячі будинки сімейного типу Афанасьєвих та Піскун – Соловйових та вручив їм подарунки.

Отець Павло звертаючись  до дітей наголосив, що щороку, народження Христа нагадує, про те, що Бог завжди з нами, пам’ятає про нас і любить нас. В ці дні бажаю Вам всього найкращого : бачити тільки хороше і знаходити все добре в людях, дарувати надію близьким і втілювати свої мрії, щиро вірити і ніколи не забувати про просте людське щастя, миру, милосердя.

В свою чергу, директор КРЦСССДМ Наталія Свірідова передала вітання дітям та батькам від голови райдержадміністрації Романа Гончарова, побажала їм в новому році бути завжди здоровими, натхненними і нехай святковий настрій супроводжує їх завжди.