10.01.2020 | 15:25

Варава Таїсія Сергіївна  звернулася в районну філію з метою пошуку роботи. Дізнавшись від працівників Кегичівської районної філії ХОЦЗ про можливість започаткування власної справи вирішила спробувати працювати на себе і займатися торгівлею квітами та сувенірами. Вона відвідала інформаційний семінар «Як розпочати свій бізнес?» та пройшла методику «Дослідження підприємницького потенціалу». Також пройшла навчання у Харківському центрі професійно-технічної освіти за навчальною програмою «Стратегічне планування та розвиток приватного підприємництва» та захистила бізнес-план на тему:  «Організація підприємницької діяльності з надання послуг. Роздрібна торгівля квітами». В серпні 2019 року відкрила магазин «Флора», в асортименті якого є різноманітні квіти та сувеніри до свят, а в майбутньому має бажання розширювати свій вид діяльності зі створенням нових робочих місць.

На сьогоднішній день Таїсія Сергіївна являється успішним підприємцем  та задоволена тим, що її мрія мати свою справу здійснюється та що найголовніше приносить їй моральне задоволення.