13.01.2020 | 14:30

«Вертеп-фест» – феєричний захід, що вже став улюбленцем багатьох українців, адже він об’єднує людей, дарує натхнення та заряджає щирими емоціями!

У рамках Всеукраїнського фестивалю традиційних і сучасних вертепів 11-12 січня в м. Харків у Центральному парку культури і відпочинку імені Максима Горького відбувся Обласний фестиваль «Святовид-2020». Учасники «Вертеп-фесту» знову з’їхалися з різних куточків України, щоб прикрасити своїми виступами чарівну атмосферу свята.

Від Кегичівського району 12 січня делегація учасників народного аматорського фольклорного колективу «Кегичівські піснярки» на чолі зі своїм художнім керівником Оленою Терех вирушили до м. Харків, щоб взяти участь у цьому масштабному дійстві. На сцені колектив майстерно та захоплююче виконав обрядові пісні зимового циклу, які не залишили байдужим жодного глядача.

Цей фестиваль є надзвичайно яскравим, колоритним та пізнавальним святом, яке відроджує та збагачує культурну спадщину нашого народу. І саме з цієї причини його проведення має стати традиційним і зорієнтованим на залучення ще більшої кількості учасників та глядачів.