20.01.2020 | 16:15

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств Вінницької області взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн – конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет - відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлене введенням  з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн - марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та макрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємства.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь-якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн - марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за посиланням: