21.01.2020 | 11:45

Кегичівська районна державна адміністрація інформує про початок подання проєктних заявок на обласний конкурс мініпроєктів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» 2020 року.

Реєстрація заявок буде здійснюватися з 21 січня по 01 березня 2020 року до 17:00 на сайті Харківської обласної ради.

Нагадаємо, що  метою  даного Конкурсу є сприяння територіальним громадам сіл, селищ, міст та об’єднаним територіальним громадам Харківської області у комплексному розв’язанні місцевих проблем соціально-економічного характеру, створення умов для підвищення активності громад та налагодження партнерських зв’язків.

В Конкурсі можуть приймати участь: ініціативні громадські організації, громадські спілки, органи самоорганізації населення, батьківські комітети (ради), ОСББ Кегичівщини, а також місцеві ради, які є ініціаторами співробітництва територіальних громад.

У рамках Конкурсу передбачені наступні номінації:

«Добробут та розвиток громад»;

«Благоустрій та охорона довкілля»;

«Історико-культурна спадщина та розвиток туризму».

Загальний обсяг фінансування мініпроєкту для першої категорії учасників становить до 300 тис.грн., для другої категорії – до 1500,0 тис.грн.

Етапи конкурсу:

• подання проектних заявок на обласний конкурс мініпроєктів у 2020 році – з 21 січня по 1 березня (до 17:00 години);
  • до 1 квітня Конкурсний комітет оцінює  всі проекти;
  •  24 квітня - оприлюднює результати конкурсу на сайті обласної ради та Асоціації органів місцевого самоврядування Харківської області;
  •  протягом 5 робочих днів з дати оприлюднення результатів конкурсу до 4 травня – надання переможцями Конкурсу оригіналів конкурсної документації в друкованому варіанті;
  • до 15 травня – Укладання договорів між місцевими радами та переможцями Конкурсу;
  • до 30 травня – виділення в місцевих бюджетах на 2020 рік коштів, визначення головних розпорядників бюджетних коштів та надання до Конкурсного комітету копій рішень відповідних рад, платіжних документів конкурсантів та партнерів щодо підтвердження виконання умов співфінансування проєктів;
  • до 1 червня – внесення змін до обласного бюджету в частині передачі субвенцій відповідним місцевим бюджетам;
  • до 15 червня – укладання договорів про надання міжбюджетного трансферту з обласного бюджету місцевим бюджетам на співфінансування мініпроєктів;
  • до 26 червня – надання місцевим бюджетам субвенції з обласного бюджету на співфінансування мініпроєктів.

Реалізовувати мініпроєкти у своїх громадах учасники конкурсу мають з травня по листопад, а конкурсний комітет щомісяця до 5 числа буде моніторити реалізацію ініціатив. Підсумковий звіт про виконання мініпроєктів конкурсанти мають подати з серпня по 20 листопада. А остаточний звіт про проведення обласного конкурсу «Разом в майбутнє» за 2020 рік громади мають надати до 15 грудня.

У разі виникнення запитань щодо участі у Конкурсі, звертайтеся за телефонами: (057) 715-72-64, (057) 700-53-08.

З використання інтрнет-ресурсу http://www.oblrada.kharkov.ua/ua/