03.02.2020 | 11:00

03 лютого 2020 року головою районної державної адміністрації Романом Гончаровим проведено чергову апаратну нараду. Основна увага була приділена питанню про відшкодування коштів пільговому контингенту району за проїзд на залізничному та автомобільному транспорті за 2019 рік та січень 2020 року. Доповідала Олена Пастернак – начальник управління  соціального захисту населення  районної державної адміністрації.

Очільник району дав завдання вжити заходи щодо забезпечення ефективної взаємодії органів місцевого самоврядування району, відповідних служб під час погіршення погодних умов, здійснювати контроль за проходженням опалювального періоду та здійснювати моніторинг рівня захворюваності у районі на грип та ГРВі, особливо  в закладах освіти, тримати на контролі питання підвозу учнів до закладів загальної середньої освіти.

Також присутні були ознайомлені з новими нормативно-правовими актами.