05.02.2020 | 17:10

5 лютого 2020 року начальник відділу активної підтримки безробітних Яніна Волошина  Кегичівської районної філії ХОЦЗвзяла участь в  інформаційно-просвітницькому заході для  осіб, які  засуджені до покарань, не пов`язаних із позбавленням волі . На даному заході були присутні:  інспектор Кегичівського районного сектору філії  Державної установи  «Центр пробації» в Харківській області – Мосенцова Наталія Олександрівна, заступник директора – начальник відділу Кегичівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді – Перевало Тетяна Миколаївна.

В ході проведення заходу  Яніна Волошина  ознайомила   клієнтів пробації з переліком та змістом послуг, які надає служба зайнятості, поінформувала про активні програми сприяння зайнятості населення, з урахуванням потреб ринку праці та ситуації, що склалася на території  району. Зосередила увагу на основних прийомах пошуку роботи, як знайти вакансію, на які джерела в першу чергу слід звертати увагу, ознайомила з новітніми онлайн-сервісами служби зайнятості, надала поради щодо успішного працевлаштування, обговорили  ряд  питань серед яких, зокрема,  навчання в Харківському центрі  професійно-технічної освіти ДСЗ для здобуття певної професії.