07.02.2020 | 10:20

Третього лютого стартувала реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2020 року, яка триватиме до 24 березня цього року.
         Обов’язковим документом для реєстрації школярів є паспорт громадянина України (ID-картка), який оформляється при досягненні 14 років.
Нагадуємо, що:

✔ оформити ID-картку можна за зареєстрованим місцем проживання - у підрозділі ДМС або ЦНАП (якщо він надає послуги з оформлення біометричних документів);

✔ термін оформлення ID-картки при досягненні 14-річного віку складає 20 робочих днів;

✔ послуга з оформлення ID-картки при досягненні 14 років (вперше) надається безоплатно.

Докладну інформацію про порядок оформлення паспорта-картки радимо переглянути на офіційному сайті ДМС України: www.dmsu.gov.ua
         Керівництво Міграційної служби Харківської області бажає успіхіввсім школярам у складанні іспитів зовнішнього незалежного оцінювання та у подальшому вступі на навчання до вищих навчальних закладів!