07.02.2020 | 14:10

Ключовими завданнями сьогодення є формування спільного підходу органами державної влади та органами місцевого самоврядування в наданні доступу до адміністративних, інформаційних та соціальних послуг, їх інтеграції, розпоряджання своїми електронними інформаційними ресурсами, вирішення питань безпеки та захисту.

Міністерство розвитку громад та територій України спільно з Асоціацією малих міст України ініціює проєкт

«Smart-рішення як сучасний інструмент розвитку громад».

Мета проєкту: впровадження інноваційних рішень для підвищення комфорту проживання в громадах, прозорості в прийнятті рішень, швидкості та якості надання послуг, а також зменшення вартості та споживання ресурсів.

В рамках проєкту передбачено:

• Створення майданчику між органами місцевого самоврядування, органами влади та бізнесом для втілення інноваційних рішень в малих містах України.
  • Проведення регіональних семінарів за темою впровадження новітніх технологій «розумного міста».
  • Забезпечення якісної методологічної та комунікаційної підтримки органам місцевого самоврядування щодо впровадження smart-рішень.
  • Інформування місцевої влади та громад про переваги імплементації сучасних рішень концепції «Smart city», зокрема, можливостей та переваг отримання адміністративних послуг в електронній формі з метою стимулювання попиту на користування електронними сервісами.
  • Обрання найбільш перспективних громад з точки зору очікуваної ефективності та спроможності стати позитивним прикладом для інших міст.

Контактна особа від Асоціації малих міст України: виконавчий директор АММУ Катерина Проценко: (067) 401 40 83