10.02.2020 | 14:00

Сьогодні, 10 лютого 2020 року головою районної державної адміністрації Романом Гончаровим проведено апаратну нараду. Основна увага була приділена питанню про особливості реформування вторинної ланки медицини у Кегичівському районі. Доповідав Анатолій Федоров – головний лікар КНП Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня».

Очільник району дав завдання провести докладний аналіз фінансової та економічної частини питання утримання ЦРЛ на перші чотири місяці після підписання нею договорів з НСЗУ та подати пропозиції задля подальшого врахування їх на черговій сесії районної ради.

Також присутніх було ознайомлено з питаннями роботи сектору державної реєстрації районної державної адміністрації за 2019 рік та січень 2020 року та з новими нормативно-правовими актами.