11.02.2020 | 9:10

Сьогодні (близько 2:00 години ночі) до Харківської області, з західної частини області зайшов циклон. Пройдуть опади у вигляді снігу, мокрого снігу, можливо з дощем при температурі вночі від -2°С до -5°С, вдень до +1°С. На дорогах можлива ожеледиця та пориви вітру 15-20 м/с.

У період негоди, просимо водіїв, по можливості обмежити пересування автомобільними дорогами та перечекати негоду вдома.

Шановні водії! Будьте уважними, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дистанції, швидкісного режим. У зв’язку з можливим переходом температури через "0°С", на дорогах може утворюватись ожеледиця, що значно збільшить довжину гальмівного шляху і зменшить керованість автомобілем! Неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!