12.02.2020 | 16:30

В рамках співпраці служби зайнятості з роботодавцями та соціальними партнерами 12 лютого 2020 року в приміщенні Кегичівської районної філії Харківського обласного центру зайнятості була проведена зустріч представників малого бізнесу Кегичівського району з фахівцями філії та представниками 2-ох банків – Приватбанку та Ощадбанку для надання консультацій щодо програми підтримки бізнесу, за якою підприємцям надають кредити під низькі відсотки.

Представники державних банків розповіли присутнім, що з  лютого 2020 року розпочала свою дію державна програма «Доступні кредити 5-7-9», згідно якої держава компенсує підприємцю частину кредитного навантаження, детально зупинилися на умовах та процедурі надання кредиту, акцентовано увагу на те, що чим більше робочих місць створює підприємець, тим більшу компенсацію відсотку за кредитом він отримує.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тиква Тетяна звернула увагу присутніх на те, що за умови працевлаштування безробітних на новостворені робочі місця вони мають змогу отримати від служби зайнятості компенсацію єдиного соціального внеску, що дасть їм змогу   зекономити витрати на оплату праці. Акцентовано увагу присутніх на тому, що  право на компенсацію має роботодавець, який працевлаштовує на нове робоче місце строком не менше ніж на два роки за направленням центру зайнятості зареєстрованих безробітних квотної категорії громадян або роботодавець який має пріоритетний вид економічної діяльності.

Присутні мали змогу отримати відповіді на питання, які їх цікавили як від представників банків, так і від фахівців Кегичівської районної філії ХОЦЗ.

Роботодавці отримали багато корисної інформації та були задоволені від проведеного заходу.