13.02.2020 | 9:40

12 лютого 2020 року директор Кегичівського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді Наталія Свірідова  в Інформаційно-тренінговому центрі Харківського ОЦСССДМ взяла участь у  нараді директорів місцевих центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, закладів соціального обслуговування Харківської     області.
Метою проведення наради було підведення підсумків діяльності мережі місцевих центрів СССДМ та закладів соціального обслуговування у 2019 році та визначення пріоритетів роботи на 2020 рік.

Цікавим блоком  наради було представлення кращих практик соціальної роботи. Директор Наталія Свірідова поділилася досвідом щодо інформаційної складової соціальної роботи з сім»ями, дітьми та молоддю.

Підводячи підсумки наради директор Харківського ОЦСССДМ Олена Хватинець зазначила: «Харківщина показує позитивну динаміку у тих напрямах, які систематично впроваджувалися місцевими ЦСССДМ у 2019 році . Основним акцентом здійснення соціальної роботи місцевими ЦСССДМ у 2020 році - це вдосконалення системи державного захисту прав дітей, їх забезпечення на виховання в родині, або в умовах, максимально наближених до сімейних, у благополучному, доброзичливому та безпечному середовищі, де дбають про потреби та інтереси дітей».