13.02.2020 | 15:20

З такими словами до людей, які зібралися біля центрального входу Кегичівської ЦРЛ, звернувся очільник району Роман Гончаров.

Громадяни, які зібралися біля районної лікарні звернулися до керівника медичного закладу та до очільників району за роз’ясненнями, що ж буде з майбутнім нашого медичного закладу.

«Зараз в державі проходить другий етап медичної реформи, яка торкається саме вторинної ланки медицини. Розуміючи всі виклики, які стоять перед керівництвом району, ми разом з депутатським корпусом районної ради прийняли рішення про повну підтримку нашої лікарні, збереження всіх відділень і, звісно ж, збереження медичного персоналу. Наразі йде опрацювання районної програми підтримки, яка забезпечить фінансування закладу на етапі його реформування»,- сказав Роман Анатолійович.

Очільник району не тільки запевнив людей, що ні на рівні району, ні на рівні області розмови про закриття Кегичівської лікарні не має, а і відповів на питання, які турбували громадян.

Для довідки: 11 лютого заступник голови ХОДА М.Черняк провів брифінг, на якому були озвучені головні моменти медичної реформи, яка торкається закладів другого та третього рівня надання медичних послуг. Позиція області незмінна: лікарні на Харківщині закривати не будуть.