14.02.2020 | 9:45

13 лютого в залі засідань райдержадміністрації  відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я та соціального захисту населення, в якому взяли участь голова районної державної адміністрації Роман Гончаров, голова районної ради Лариса Стефанюк та члени комісії.

На порядок денний було винесено питання «Про стратегію розвитку вторинної медичної допомоги в Кегичівському районі з 01 квітня 2020 року». З даного питання виступив Анатолій Федоров – головний лікар КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» Кегичівського району.

Анатолій Петрович ознайомив присутніх і членів комісії з проектом Програмирозвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на базі комунального некомерційного підприємства Кегичівської районної ради «Кегичівська центральна районна лікарня» та планом заходів даної Програми на 2020 рік.

Заслухавши вищевказану інформацію,  присутні поставили доповідачу низку запитань та детально обговорили дане питання. Членами комісії було прийнято рішення рекомендувати головному лікарю КНП КРР «Кегичівська ЦРЛ» А.Федорову доопрацювати запропонований проект Програми та розробити помісячний план заходів розвитку спеціалізованої (вторинної) медичної допомоги в Кегичівському районі на 2020 рік та розглянути дане питання на наступному засіданні профільної комісії.