17.02.2020 | 11:40

Сучасний День святого Валентина – це романтичне свято кохання та щастя. Ми часто говоримо про почуття своїм коханим, але у День всіх закоханих ці слова стають ще актуальнішими та набувають нових барв.

14 лютого для жителів та гостей нашого селища в Кегичівському районному будинку культури відбувся святковий концерт до Дня всіх закоханих. Романтична атмосфера свята охоплювала всіх, щойно вони переступали поріг. У фойє Кегичівського РБК були оформлені фотозони, до яких одразу вишикувалися черги бажаючих отримати яскраві фото.

На святковій сцені гостей будинку культури вітали зі святом та розважали ведучі Олег Миколаєнко та Юлія Лимар, а також улюблені хореографічні та хорові колективи, сольні виконавці.

Запальними танцями запам’яталися глядачам хореографічні колективи «Веселка» Кегичівської ДМШ під керівництвом Аліни Радченко з пристрасними іспанським та циганським танками, фольклорний на сучасний лад «Fest» Слобожанської дитячої музичної школи під керівництвом Анастасії Дорохової та чарівні вихованці Анжели Половко «Дивоцвіт» Кегичівської дитячої музичної школи.

З романтичною інструментальною композицією виступило подружжя Максим та Людмила Шевченко.

Глядачі з задоволенням слухали пісні про кохання у виконанні жіночого вокального ансамблю «Барви» Кегичівського районного Будинку культури, дитячого вокального ансамблю «Веселі нотки» Кегичівської дитячої музичної школи та сольних виконавців – Тетяни Яшан, Юлії Лимар, Анжеліки Маланіної Софії Лисенко, Олени Дорошенко, Андрія Сініцина та інших.

Усі, хто завітав на цей святковий концерт отримали заряд позитиву, масу яскравих вражень та романтичних переживань!